پیشرفت شناختی کودک پیش دبستانی شما

در چند سال گذشته ، کودک شما بسیار سخت در یادگیری کنترل وضعیت و کار مستقل حرکت می کند ، مهارت های زبان خود را با گفتن اولین کلمات مشهور و برقراری ارتباط با حرکات انجام می دهد. تمام تجربیاتی که کوچولوی شما تاکنون داشته است به رشد شناختی وی کمک کرده است و نقاط عطف بسیار مهیجی در آینده نزدیک وجود دارد!

طبق آکادمی اطفال آمریکا ، کودک شما بین 24 تا 36 ماهگی شروع به یادگیری مشخصات مختلف اشیا اطراف خود می کند و می تواند اشیا را بر اساس اندازه ، شکل یا رنگ آنها شناسایی و مرتب کند. در حدود 36 ماهگی ، متوجه خواهید شد که پسرتان به چگونگی انجام کارها بسیار علاقه مند است و اکنون از بازی با اسباب بازی های مکانیکی ، تکمیل معماهای ساده چهار تکه لذت خواهد برد و در یک بازی خیالی از سؤالات به طور فزاینده پیچیده ای که ممکن است بپرسد ، لذت می برد. شما یا دوستان دیگر برای شرکت در این ماجراجویی خارق العاده، با رسیدن به 48 ماهگی ، کودک شما با خواندن کل آهنگ ها از حافظه اش یک کنسرت شخصی خواهد داشت ، می تواند با شما بازی های رومیزی ساده انجام دهد، او مهارت های توجه خود را برای یادآوری و بازگویی بخشهایی از یک داستان دوست داشتنی به کار می برد و حس واضح تری از زمان و مفاهیم عددی خواهد داشت.

بنابراین ، با به ر‌وز کردن تمام موفقیت های شگفت انگیزی که کودک شما در رشد شناختی خود به دست می آورد، می توانید برنامه آوک را بررسی کنید تا برخی از ایده ها را در مورد چگونگی رشد بیشتر  کودک  خود بررسی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

برای کسی یک هدیه ویژه ارسال کنید که یک عمر طول بکشد

برای چه کسی خرید می کنید؟