مدرسه کسب و کار

پرسش‌های متداول

آوک، نرم‌افزار آموزش هوشمند است، با بیش از 1700 ویدیو و مقاله‌ی آموزشی، که برای تقویت مهارت‌های جسمی، شناختی، اجتماعی و عاطفی و زبانی نوزادان تازه‌متولدشده تا کودکان 4 ساله و هم‌چنین ارتقای دانش عمومی رشد کودک و دوره‌ی بارداری، برنامه‌ی روزانه‌ی شخصی‌سازی‌شده ارائه می‌دهد.

محتوای اصلی آوک، با هدف تقویت مهارت‌های ضروری در اولین سال‌های زندگی تهیه شده است. 

بخش «خانه» در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن، برنامه‌ای شخصی‌سازی‌شده، کاربردی، تمرین‌محور و در قالب ویدیوهای کوتاه و دسته‌بندی‌شده در اختیار پدرها و مادرها قرار می‌دهد. این برنامه‌ها، متناسب با نیاز کودک در هر روز (شرایط جسمی و میزان تسلط بر هر مهارت) و با هدف تقویت متوازن مهم‌ترین مهارت‌های لازم تنظیم می‌شوند.

بخش «مهارت‌ها» در صفحه‌ی اصلی، بر مبنای تقسیم‌بندی مهارت‌ها، ویدیوهای تمرینی و مقالات کاربردی در اختیار مشترکان قرار می‌دهد، تا مستقل از برنامه‌ی پیشنهادری روزمره، روی مهارت‌های مدظرشان متمرکز شوند.

بخش «کودک من» در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن، گزارشی مفید و مختصر از وضعیت رشد کودک در هر مهارت، و مقایسه‌ی آن با شرایط مطلوب در طول زمان ارائه می‌دهد. 

با واردکردن شماره‌ی موبایل و مشخصات کلی، می‌توانید در آوک یک حساب کاربری داشته باشید.

پس از ثبت‌نام، آوک چند سؤال کوتاه درباره‌ی مشخصات کودک می‌پرسد، تا خدماتش شخصی‌سازی شود و برنامه‌ی روزانه‌ای متناسب با وضعیت و نیاز مشترک، طراحی کند.

مشترکان آوک می‌توانند به‌مدت یک هفته، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. بعد از آن، امکان تمدید اشتراک به‌صورت سه ماهه، شش ماهه و سالانه فراهم شده است.

قرارهای بازی کودکان - آوک