تحریک قبل از زایمان بسیار مهم است و فواید آن برای کودک شما بسیار ارزشمند است. باوجوداین همیشه زمانی برای حضور در کلاس‌های آموزشی ندارد. آنچه ممکن است شما ندانید این است که تحریک قبل از تولد می‌تواند مستقیماً از خانه و به روشی آسان و ایمن انجام شود. تمام آنچه شما نیاز دارید برنامهٔ آوک و یک تلفن همراه یا رایانه است.

بسیاری از تمرینات قبل از تولد برای تحریک به‌راحتی انجام می‌شوند و به زمان زیادی احتیاج ندارند. هر تمرین به حدود ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد. می‌توانید برای تحریک شنوایی با کودک خود صحبت کنید یا آواز بخوانید، شکم خود را ماساژ دهید تا روی حس لامسهٔ او کار کنید و برخی حرکات کششی را روی تشک یوگا انجام دهید تا سیستم دهلیزی کودکتان بهتر کار کند. نکتهٔ مهم این است که این تمرین‌ها را به طور مداوم در طول بارداری انجام دهید.

آوک با در اختیار داشتن ابزارهای لازم برای تمرین روش‌های تحریک قبل از تولد، کار را برای شما راحت می‌کند. شما فقط زمان و مکان را انتخاب می‌کنید! همهٔ شما برای انجام فعالیت‌هایی که آوک ارائه می‌دهد به تلفن همراه یا رایانه و برخی وسایل ساده نیاز دارید. به این ترتیب، می‌توانید با فعالیت‌های تحریک قبل از تولد که علم آن را تأیید می‌کند و متخصصان آن را توصیه می‌کنند، به‌راحتی روی رشد کودک خود کار کنید. منتظر چه هستید؟