کتاب‌های عاشقانهٔ مورد علاقهٔ من!

نزدیک شدن به روز ولنتاین، زمان خوبی برای گپ زدن دربارهٔ کتاب‌های عاشقانه مورد علاقه‌ام است. این روز، روز خواندن یک روش زیبا برای آموزش درس‌های معنادار، گذراندن زمانی مفید با دوست کوچک خود، در آغوش گرفتن و شروع برقراری ارتباط است؛ بهترین کتاب‌ها از نظر من این ۵ کتاب‌اند:

  • کتاب دوستت دارم نوشتهٔ تاد پار

از تاد پار سیر نمی‌شوم! من عاشق داستان‌های درخشان، سرگرم‌کننده و جادویی او هستم که پر از پیام‌های دوست‌داشتنی است. کتاب دوستت دارم حتی برای کوچک‌ترین نوزادان که آماده‌اند برای گوش دادن به داستان‌ها در دامنمان بنشینند نیز مناسب است. با این کتاب عالی می‌توانید شیوه‌‌های ابراز علاقه به فرزندتان را یاد بگیرید که سال‌ها با شما خواهد ماند! (سنین ۴-۰ سال)

https://amzn.to/378RtBr

 

  • Llama Llama I Love You نوشتهٔ آنا دودنی

مجموعهٔ Llama Llama برای دوستان نوپای کوچک ما عالیست. این کتاب با زبان ساده در مورد نحوهٔ کار روز ولنتاین بحث می‌کند – مانند ایجاد کارت‌های عشق ویژه برای افراد مورد علاقه‌مان، و چه کسی ترانهٔ خوب را دوست ندارد؟ (سنین ۵-۱ سال)

https://amzn.to/31xPPIm

  • روز ولنتاین مبارک، موش نوشتهٔ Laura Numeroff

Laura Numeroff می‌داند که چگونه یک داستان کامل را با موش خود تعریف کند! این کتاب برای بحث دربارهٔ روال روز ولنتاین کمی بیشتر از زبان استفاده می‌کند. بسیار عالی می‌شود اگر قبل از درست کردن کارت برای کودکتان آن را بخوانید. (سنین ۵-۲ سال)

https://amzn.to/377sI8T

  • با عشق از طرف مداد رنگی‌ها، نوشتهٔ Drew Daywalt

این کتاب درخشان دیگری برای کودکان بزرگ‌تر ماست که همه‌چیز را در مورد پیچیدگی‌های عشق با رنگ‌آمیزی به آنها می‌آموزد! می‌توانید هنگام خواندن این کتاب با دوست کوچک خود، روی تعداد زیادی مهارت زبانی کار کنید. (سن ۳-۵ سال)

https://amzn.to/2H5yRaM

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

برای کسی یک هدیه ویژه ارسال کنید که یک عمر طول بکشد

برای چه کسی خرید می کنید؟