تشکر ویژه ای برای همه پدرانی که در زندگی فرزندشان تغییر ایجاد می کنند.

 

پدر نقش منحصر به فردی در زندگی فرزند خود دارد. او یک الگو ، شانه ای برای گریه کردن ، گوشی برای احساس شنیده شدن و دوستی برای بازی کردن است. از لحظه ای که کوچولوی او در راه بود ، او در تلاش بود تا برای اولویت شماره یک خود به بهترین مرد تبدیل شود: خانواده اش.

با روحیه گرامی داشت روز پدر ، ما 5 دلیل ارائه کرده ایم که می خواهیم از پدر تشکر کنیم:

  1. پدر ، از حمایت عاطفی ات متشکرم: از وقتی که به دنیا آمدم ، از نظر جسمی و روحی احساس امنیت را برایم فراهم کردی. متشکرم که با وضع قوانین عملکرد زندگی رشد و قدرت درونی من را تقویت کردی. ممنونم که از همون اول تشویقم کردی حمایت محبت آمیز تو باعث شد که به آن اسباب بازی دست پیدا کنم ، اولین قدم هایم را بردارم ، از پله ها پایین بیایم و در تمام لحظات مهم پیش رو به تشویق من ادامه میدهی. متشکرم که اینقدر با من مهربان هستید آغوش ، بوسه و کلمات تو رشد اجتماعی من را تقویت می کند. تو به من احساس رفاه و اعتماد به نفس می دهی.
  2. با تشکر از شما ، پدر ، که همیشه مراقب من هستید: از همان موقع که در شکم مامان بودم ، همه آن کتاب ها را می خواندی و همه ان تحقیقات را انجام دادی. از اینکه پوشکم را عوض کردی ، وقتی سوار می شویم صندلی ماشینم را تنظیم می کنی و وقتی نیمه شب با گریه از خواب بیدار می شوم ، من را دلداری می دهی. متشکرم که هر وقت می خواهم کاوش کنم از من مراقبت می کنی. هنوز می توانم دست تو را بر پشتم احساس کنم. من شگفت انگیزترین خاطرات را برای تشکر از تو دارم.
  3. با تشکر از تو ، پدر ، برای اینکه هم تیمی من هستی: برای صرف چای در خانه عروسک های من ، برای لباس پوشیدن ، برای مشتری بودن من وقتی که می خواستم صندوقدار شوم و بیمارم وقتی که می خواهم دکتر شوم. با تشکر از تو من می دانم که من می توانم هر چیزی که خودم تعیین می کنم باشم. ممنونم که به من یاد دادی چگونه کارها انجام میشوند و چگونه می توان آنها را به تنهایی انجام داد. وقتی تو با من بازی می کنی ، من همه چیز را در مورد بازی خوب با دیگران ، حل مشکلات به تنهایی وچگونه بیان کردن خودم یاد می گیرم.
  4. با تشکر از شما ، پدر ، برای تعیین ترازی بالا: به من نشان می دهی که چگونه یک فرد، سالم و شرکت کننده به نظر می رسد. از زمان تولد من ، اشاره های شما را در مورد چگونگی وفاداری به خودم ، چگونگی گرسنه ماندن هنگام رسیدن به اهدافم ، رانندگی در مورد رویاهایم و فروتن بودن در مورد دیگران در نظر گرفته ام. تو به من نشان دادی که چگونه با احترام و مهربانی بر مردم تأثیر بگذارم و رفتار کنم. حالا من می دانم که در دوستی ها و روابط آینده ام به دنبال چه چیزی بگردم.
  5. سرانجام ، پدر ، من می خواهم از تو تشکر کنم که همیشه پدر من هستی: برای اینکه همیشه امیدها ، رویاها ، پیروزی هایم را جشن گرفتی و مربیگری من را در این عقب ماندگی های موقت انجام دادی. من احساس می کنم برای همه خوشحالی ها و چالش هایی که زندگی برایم به ارمغان خواهد آورد ، می دانم که همیشه کنارم خواهی بود.

امروز می خواهم بابت داشتن تو در زندگی ام جشن بگیرم ، احساس خوشبختی می کنم که تو را به عنوان پدر مهربانم داشته باشم.

 

ممنون بابا، روز پدر مبارک!