فواید اسباب بازی های مکانیکی

بچه ها عاشق اسباب بازی هستند. من تصور می کنم شما هنگام مراجعه به یک فروشگاه اسباب بازی ، ابراز هیجان کودک خود را دیده اید. این علاقه ای است که می توانید از آن استفاده کنید زیرا اسباب بازی ها چیزی فراتر از سرگرمی و بازی است. بیشتر آنها فرصتی را برای کوچولوی شما فراهم می کند تا چیز جدیدی یاد بگیرد.

در سال های اخیر ، اطلاعات مربوط به اسباب بازی های الکترونیکی و مکانیکی منتشر شده است و در اوایل پیشرفت فناوری ، ما می بینیم که به اسباب بازی های سنتی مانند بلوک های ساختمانی یا کیت های مرتب سازی شکل ها برمی گردیم. آیا با رد سایر انواع اسباب بازی ها ، مانند اسباب بازی های مکانیکی ، یک فرصت عالی را از دست می دهیم؟

ما واقعاً بازی در فضای باز ، بازی های فیزیکی ، بازی های نمایشی و ادا بازی و همچنین اسباب بازی های آموزشی سنتی را توصیه می کنیم. اما کوچولوی شما به همه چیز احتیاج دارد و وقتی صحبت از اسباب بازی های مکانیکی می شود ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اول از همه ، وقتی کودک شما اسباب بازی ای را که واقعاً دوستش دارد پیدا کند ، به احتمال زیاد علاقه نشان می دهد و با آن بازی می کند. قبلاً این اتفاق برای شما افتاده است؟ او یک عروسک انتخاب می کند و هفته ها آن را حمل می کند. در حالی که هیچ اسباب بازی دیگری مورد توجه او نیست ، او در هر بازی که عروسک در آن باشد بسیار درگیر می شود.

اگر او اخیراً یک اسباب بازی مکانیکی را به عنوان اسباب بازی جدید خود انتخاب کرده است ، در اینجا چند کار وجود دارد که می توانید برای استفاده از شرایط انجام دهید:

  • بازی با اسباب بازی های مکانیکی به او کمک می کند تا مهارت حل مسئله را گسترش دهد. به عنوان مثال ، اگر سگ اسباب بازی در حال راه رفتن داشته باشد که پشت کاناپه گیر کند ، باعث می شود که او راهی برای بیرون آوردن سگ کوچک پیدا کند. با کمک شما ، حتی ممکن است سعی کند راهی پیدا کند که از بروز آن جلوگیری کند ، در حالی که بر ناامیدی اولیه خود غلبه می کند.
  • یک اسباب بازی مکانیکی که صداهای جالب ایجاد می کند می تواند برای حواس او تحریک کننده باشد و اگر برای تولید صدا باید روی شکم اسباب بازی یا هرجای دیگر کلیک کنید ، می تواند مفهوم علت و معلولی را نیز تقویت کند.
  • اگر اسباب بازی مکانیکی رنگارنگ باشد ، به رشد بینایی او نیز کمک می کند و دامنه توجه بینایی او را بزرگتر می کند.
  • اگر اسباب بازی دارای یک دکمه کوچک برای روشن و خاموش کردن آن باشد ، می تواند بر مهارت های حرکتی و هماهنگی چشم و دست او تأثیر مستقیم بگذارد ، در عین حال استدلال علت و معلولی را نیز تحریک می کند. او روی دکمه کلیک خواهد کرد و چندین بار نحوه روشن و خاموش شدن آن را می بیند ، تا زمانی که متوجه شود چه چیزی باعث خاموش شدن آن شده است.
  • اسباب بازی های مکانیکی می توانند حس کنجکاوی و حس اکتشاف او را تقویت کنند ، خصوصاً در اولین برخورد ها. او می تواند تعجب کند که چرا چیزی به آن سمت حرکت می کند یا این نوع سر و صدا را ایجاد می کند و شروع به آزمایش آنچه اتفاق می افتد با کلیک اینجا یا آنجا می کند! او همچنین می تواند از اسباب بازی مکانیکی خود در بازی تقلید استفاده کند و آن را سرگرم کننده تر کند! اگر او مهمانی چای برگزار کند، داشتن یک قوری که باعث سر و صدای آب جوش می شود می تواند باعث نشاط شود.

تعقیب یک اسباب بازی مکانیکی که در حال حرکت است می تواند راهی عالی برای تجمیع دقت او باشد. بسته به اسباب بازی ، می تواند باعث پریدن ، پرش ، دویدن ، استفاده از دست و پا شود ، در حالی که قدرت ، تعادل و هماهنگی بدنی او را افزایش می دهد.

با هم بازی کردن و بررسی اینکه یک اسباب بازی چه کاری می تواند انجام دهد ، به کودک این فرصت را می دهد تا با شما ارتباط برقرار کند ، یاد بگیرد و از آن لذت ببرد. امروز با اسباب بازی های مکانیکی از زمان بازی لذت ببرید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

برای کسی یک هدیه ویژه ارسال کنید که یک عمر طول بکشد

برای چه کسی خرید می کنید؟