Frequently Asked Questions

در همین برنامه شما این امکان را دارید که یک کاربر رایگان یا اشتراک داشته باشید. وقتی برنامه را بارگیری می کنید ، به عنوان یک کاربر رایگان استفاده خود را شروع می کنید و می توانید به صورت یک کاربر رایگان به مدت نامحدود ادامه دهید.

به عنوان یک کاربر رایگان ، هر روز به یک فعالیت شخصی شده جدید دسترسی دارید . بعلاوه ، شما می توانید تمام مقالات موجود در  فهرست ما را مشاهده کنید ، از جمله مباحث جدید مرتبط با سلامت ، دسترسی به گزارشات پیشرفت برای اینکه بفهمید در هر مهارت آیا کوچولوی شما “طبق برنامه پیش میرود” است یا “کمی عقب است” ، پی گیری مهارت های رشدی او و دسترسی به یک اندازه گیر طول و وزن است.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید یک کاربر اشتراکی شوید ، به 4 فعالیت شخصی شده روزانه ، گزارش تجزیه و تحلیل کامل از هر مهارت ، اندازه گیر طول و وزن ، گزینه افزودن حداکثر پنج نمایه کودک ، دسترسی به بیش از 1600  فعالیت و کاتالوگ مقاله ، فرصت دعوت سایر اعضای خانواده برای پیوستن به حساب شما ، گزینه علامت گذاری فعالیت ها و مقالات به عنوان موارد دلخواه ، مشاهده فعالیت های گذشته و کسب فعالیت متفاوت در صورت تمایل به فعالیت جدیدی که به برنامه شما اختصاص داده شده است.

به عنوان یک عضو اشتراکی آوک ، شما این امکان را دارید که پروفایل کودک خود را با اعضای خانواده ، دوستان یا سایر پرستاران نامحدود به اشتراک بگذارید. می توانید نقش و نوع مجوزهایی را که دوست دارید هر یک از اعضای خانواده داشته باشد تنظیم کنید. ما برای اعضای خانواده دو نوع مجوز داریم. می توانید نمایه آنها را به عنوان مراقب اصلی تنظیم کنید ، جایی که تقریباً همان دسترسی شما را داشته باشند (به استثنای چند مورد) ، یا مراقبانی که دسترسی محدودتری دارند اما امکان دسترسی به  برنامه ، پیشرفت و فهرست فعالیت های کودک شما بدون ایجاد هیچ تغییر اساسی در نمایه کودک شما را خواهند داشت.

وارد حساب خود شوید و روی “خانواده من” واقع در منوی سمت چپ ضربه بزنید. هنگامی که در نمایه خانواده خود قرار گرفتید ، روی “افزودن عضو” ضربه بزنید. در مرحله بعد ، شماره تلفن ، نام ، نقش و نوع اجازه عضو خانواده خود را به حسابی که می خواهید برای وی تنظیم کنید وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که شماره تلفنی که برای ثبت اعضای خانواده خود استفاده می کنید ، همان شماره ای است که آنها برای ثبت نام یا ورود به سیستم آوک استفاده می کنند. به یاد داشته باشید که عضو خانواده شما نیازی به داشتن یک حساب اشتراکی ندارد – فقط شما به عنوان مدیر ، یک کاربر اشتراکی واقعی خواهید بود. پس از اتمام کار ، عضو خانواده ، دوست یا سرپرست می تواند به حسابشان وارد شوند یا در آوک ثبت نام کنند و دعوت شما را برای پیوستن به این برنامه بپذیرند!

می توانید سن کودک خود را مستقیماً از نمایه او تغییر دهید. به یاد داشته باشید که با تغییر سن وی یا هفته های بارداری ممکن است از شما بخواهیم ارزیابی کودک خود را به روز کنید تا بتوانیم اندازه گیری دقیق رشد او را انجام دهیم.

برای دسترسی به نمایه کودک خود در برنامه ، با استفاده از منوی واقع در پایین برنامه بر روی “خانواده من” ضربه بزنید. در مرحله بعد ، روی نماد مداد آبی واقع در سمت راست نام کودک خود ضربه بزنید که آن را به نمایه وی می رساند جایی که می توانید تغییرات لازم را ایجاد کنید.

در آوک ما دو نوع عضویت داریم ، کاربر رایگان یا اشتراکی. هنگام بارگیری برنامه ، شما یک کاربر رایگان هستید و می توانید به همین صورت به طور نامحدود ادامه دهید. برای عضویت در اشتراک آوک ، شما می توانید عضویت ماهانه ، سالانه یا مادام العمر را انتخاب کنید. اگر می خواهید در مورد برنامه های قیمت گذاری ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، از این سایت بازدید کنید: https://avak.ir/gift-card/

برای کسی یک هدیه ویژه ارسال کنید که یک عمر طول بکشد

برای چه کسی خرید می کنید؟